Про проект

Млин — формуймо музичну спадщину разом!

Всеукраїнський музичний проект „Млин” набрав обертів з 2012 року. Восени вийшла перша одноіменна збірка сучасної української фольк музики. Багата на пісні наша країна не пасе задніх поруч з європейськими державами, де фольк став дорогоцінним матеріалом в студії музикантів. Наші автентичні співи та народні мелодії також не стираються з пам’яті її носіїв – у першу чергу бабусь і дідусів. Нині популярні фольклорні експедиції вишуковують справжні діаманти української автентики. Матеріал привозять до студії, адаптують до сучасного вимогливого слухацького вуха. Так народжується сучасний фольк. Так не забувається народна культура.

Утім ситуація з просуванням української музики все ж таки залишає бажати кращого. Телебачення і радіо перенасичені масовою культурою. Натомість цілі пласти непересічної сучасної української культури, в тому числі і музичної, залишаються на маргінесах. Але хто шукає, той знаходить. Просунутий український слухач вже відкрив для себе силу українського фольку. Тут вибір широкий, проте знайти щось справді якісне буває не легко. Таким собі гідом у світі української world music стала музична збірка „Млин”. Проект ставить собі за мету популяризувати українські народні мелодії і мотиви, зробити їх цікавими і доступними сучасному слухачеві.

Перш ніж увійти до збірки, команди проходять відбір, прослуховуються музичними експертами та критиками. Деякі пісні навіть пишуться спеціально для збірки колективами, які раніше фольк не грали. Диск виходить щороку з новими виконавцями та піснями. Долучитися до проекту просто. До участі запрошуються музичні гурти і виконавці, що в своїй музиці використовують автентичні українські народні мотиви, тексти чи стилізовані образи в сучасній обробці, в прогресивних стилях (сучасний рок, фольк-рок, інді-рок, джаз-рок, електроніка, або інші музичні експерименти). Пісні на збірку приймаються лише українською мовою. Збірку можна придбати через Інтернет магазини або безпосередньо на сайті  Млин .

Реклама

Aфіша

Млин на фейсбуці

Наші друзі та партнери

Наш Формат PostSense Купити myradio.ua rock.kiev.ua vulyk.ua pisni.org.ua i-pro.kiev.ua