У новому кліпі гурту «Веремій» знялася «Міс Україна»

Київський фольк-метал гурт «Веремій» презентував відео на пісню «Перший сніг».

Одну з ролей у новому кліпі виконала володарка титулу «Міс Україна» Анна Заячківська. За словами самої Анни, відтепер вона планує пов’язати своє життя з кіно.

І пісня, і відео вийшли досить ліричними. Ця стилістика досить нетипова для гурту, який зарекомендував себе на вітчизняній сцені як важка фольк-металічна команда.

«В плані патріотичного року і фолк-року ми зробили доволі багато для країни і не хочемо тупцювати на місці. Бо наразі кожен другий гурт різко став мегапатріотичним, і це виглядає штучно. Є купа цікавих тем, купа музичних прийомів, ходів, які ми не використовували. А музика – це річка, яка не стоїть на місці, і якщо хочеш не втопитися в ній, маєш навчитися плавати. Тому зараз ми готуємо новий подих нашої музики – новий альбом, який є певним розвитком творчості для нас, нашою еволюцією. Ми робимо нову музику за покликом серця з головним акцентом на якість.Тому від нас кожен день варто чекати чогось нового і сучасного. А новий альбом, який пишемо зараз, хочеться зробити більш мейнстрімовим, альтернативним, але з експериментами нашого традиційного звучання». — Розповів лідер гурту «Веремій» Віталій Калініченко в інтерв’ю для Київського рок клубу.

|
Реклама

Aфіша

Млин на фейсбуці

Наші друзі та партнери

Наш Формат PostSense Купити myradio.ua rock.kiev.ua vulyk.ua pisni.org.ua i-pro.kiev.ua